Для учнів 108 групи була проведена бесіда “Державні символи України крізь призму законодавства”. Її підготували: бібліотекар Кондратенко Л.М., завідуюча бібліотекою філіалу 6 ЦБПМТГ Умова І. Г., викладач Євсеєва Л.Г. та майстер виробничого навчання Слобода Л.А. Метою було розширити знання учнів про Державні символи України та історію їх створення, сприяти формуванню національної свідомості. 05.10.2023 by Людмила Беберина · Published 05.10.2023
Коли душа має очі та вуха 08.02.2018 by Людмила Беберина · Published 08.02.2018 · Last modified 10.02.2021
Зараз у нашому закладі проходить декада з виховної роботи. У її рамках для здобувачів освіти 306 групи класний керівник Голуб Н.М. провела позакласний захід “Українська діаспора”. Мета заходу полягала у формуванні знань про “діаспору” та “міграцію”, вихованні громадянської життєвої позиції. Вислів: “Нашого цвіту — по всьому світу”, – передає всю глибину заходу, який дозволив учасникам ознайомитися з дивовижними долями українців за кордоном. 25.02.2024 by Людмила Беберина · Published 25.02.2024