Жага перемоги – гарна риса сучасної молоді. Тож саме сьогодні, 15 листопада, учні 304 та 308 груп взяли участь у лінгвістичній грі «Рідної мови бездонна криниця». Вони виконували найрізноманітніші як мовознавчі, так і творчі завдання на платформах «Genially”, “Classtime”, “LearningApps»та інших. А найголовніше те, що мету було досягнуто, викладачеві Ладур Ю.Р. вдалося розпалити в учнів жагу до кришталевого, соковитого слова й усвідомити значення української мови в житті кожного! 15.11.2023 by Людмила Беберина · Published 15.11.2023
З 5 по 16 лютого в ДНЗ “ПВМПУ” проходить декада з виховної роботи. У її рамках 7 лютого здобувачі освіти 206 групи разом із класним керівником Самсоненко О.В. та бібліотекаркою Кондратенко Л.М. відвідали філію бібліотеки №6. Учасники заходу “Ой, Маснице, Маснице, яка ж ти мала…” згадали про етнографію та особливості Полтавського регіону. Метою заходу було поглибити їх уявлення про особливості життя українців, дізнатися більше про обряди та звичаї наших пращурів. 11.02.2024 by Людмила Беберина · Published 11.02.2024