У рамках декади з виховної роботи класний керівник 307 групи Цуркан Н.В. провела виховну годину “Молодіжна злочинність: джерела, характер, особливості, шляхи запобігання”. Метою заходу було донести до відома здобувачів освіти, як вони повинні поводитися в суспільстві, щоб їхні дії не призводили до злочинів. 25.02.2024 by Людмила Беберина · Published 25.02.2024
У рамках декади з виховної роботи класний керівник 304 групи Войтович В.І. провела захід «Позитивні емоції під час навчання». Його метою було ознайомити учнів зі світом позитивних емоцій, вчити керувати своїми емоціями, формувати бажання виявляти позитивні емоції. 25.02.2024 by Людмила Беберина · Published 25.02.2024