«Чим вищий п’єдестал побудуємо для тих, що стали символом наших визвольних змагань, тим далі падатиме світло від цього символу – і тим ширші маси бачитимуть яскравий дороговказ для свого життя і своєї боротьби! І тому в мільйони рупорів мусимо кричати про наших героїв», – ці слова Олени Теліги стали епіграфом до патріотичного реквієму «Безсмертна пам’ять Воїнів Світла», що відбувся 21 лютого у бібліотеці-філії №1 ЦБ Полтавської МТГ. Захід відвідали здобувачі освіти 106 групи разом з класним керівником Селезньовою К.О. 25.02.2024 by Людмила Беберина · Published 25.02.2024
У рамках декади суспільно-історичних дисциплін у ДНЗ “ПВМПУ” відбувся незабутній захід. 11 грудня за запрошенням викладача Любимської Ю.С. до нашого навчального закладу завітала Тамара Віталіївна Жалій, кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України ПНПУ ім. В.Г. Короленка. Вона провела цікаву та актуальну лекцію “Права дитини в умовах збройного конфлікту” для учнів груп 105, 107 та 205. Щиро вдячні за цінну лекцію і чекаємо нових зустрічей! 12.12.2023 by Людмила Беберина · Published 12.12.2023