Продовжується декада методичної комісії з виховної роботи. У її рамках класний керівник 305 групи Заєць В.М. провела для здобувачів освіти позакласний захід «Ментальне здоровʼя під час війни». Війна має величезний вплив на наше суспільство, а особливо на моральний стан молодих хлопців. Треба постійно дбати про своє психологічне здоровʼя, щоб протистояти викликам війни. 11.02.2024 by Людмила Беберина · Published 11.02.2024
Зараз у нашому закладі проходить декада з виховної роботи. У її рамках для здобувачів освіти 306 групи класний керівник Голуб Н.М. провела позакласний захід “Українська діаспора”. Мета заходу полягала у формуванні знань про “діаспору” та “міграцію”, вихованні громадянської життєвої позиції. Вислів: “Нашого цвіту — по всьому світу”, – передає всю глибину заходу, який дозволив учасникам ознайомитися з дивовижними долями українців за кордоном. 25.02.2024 by Людмила Беберина · Published 25.02.2024