У рамках проведення декади бібліотеки для 106 групи був проведений майстер-клас зі створення патріотичних оберегів і учнівських поробок для ЗСУ. Захід підготували: бібліотекар Кондратенко Л.М., викладач Селезньова К.О. та майстер виробничого навчання Сингаївський А.М. Він відбувся під гаслом “Вірю в майбутнє”. 02.10.2023 by Людмила Беберина · Published 02.10.2023
У ДНЗ “ПВМПУ” зараз проходить декада з виховної роботи. У її рамках майстер виробничого навчання Руда Н. Л. провела виховний захід “Історія символіки нашої країни”. Метою заходу було розширення знань здобувачів освіти щодо державних символів України, виховання патріотичних почуттів і поваги до Батьківщини. 25.02.2024 by Людмила Беберина · Published 25.02.2024
Класний керівник 204 групи М’ясоєд Я.М. у рамках декади з виховної роботи провела мінілекторій “Здоровий спосіб життя”. Його мета: розширення уявлення здобувачів освіти про здоровий спосіб життя, гарні та погані звички. Важливим фактором було розвинути вміння і навички дітей підтримувати здоров’я в тонусі. 25.02.2024 by Людмила Беберина · Published 25.02.2024