У рамках декади з виховної роботи класний керівник 304 групи Войтович В.І. провела захід «Позитивні емоції під час навчання». Його метою було ознайомити учнів зі світом позитивних емоцій, вчити керувати своїми емоціями, формувати бажання виявляти позитивні емоції. 25.02.2024 by Людмила Беберина · Published 25.02.2024
У рамках декади з виховної роботи класний керівник 105 групи Кирилова О.М. провела мінілекторій “Булінг. Психологічні ознаки, шляхи виявлення та запобігання”. Його метою було ознайомлення здобувачів освіти з поняттям булінгу, вказування на його прояви та форми, а також формування у них почуття поваги та гідності. 25.02.2024 by Людмила Беберина · Published 25.02.2024