Енергомодернізація підприємств: сучасні напрями впровадження та кадрове забезпечення
12 квітня педагогічні працівники ДНЗ “ПВМПУ” взяли участь в онлайн-конференції «Енергомодернізація підприємств: сучасні напрями впровадження та кадрове забезпечення». Захід відбувся у межах проєкту «Підтримка енергомодернізації підприємств у воєнний час», що впроваджується ГО «Міжнародна фундація розвитку», за підтримки проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що виконується DeutscheGesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та співфінансуванням Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO).
![](https://pvmpu.poltava.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-1024x497.png)
![](https://pvmpu.poltava.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-1-1024x469.png)
![](https://pvmpu.poltava.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-2-768x1024.png)
![](https://pvmpu.poltava.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-3-1024x457.png)