15 березня у Полтавському національному педагогічному університеті ім. В.Г. Короленка відбулось урочисте відкриття навчально-наукового інституту спеціальної та інклюзивної освіти. До концертної програми долучилась учениця нашого навчального закладу Ахрімейко Руслана. Вона разом із студентками університету виступила з чудовим номером, який відгукнувся у серцях глядачів. Він створювався під керівництвом викладачки ПНПУ Наталії Ремезової, перекладачки жестової мови нашого закладу Кріднєвої Світлани та керівниці гуртка художньої самодіяльності ДНЗ”ПВМПУ” Літвінової Ірини.
Дякуємо за запрошення та чекаємо на нову співпрацю!
![](https://pvmpu.poltava.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-1024x576.png)