Зараз у нашому закладі проходить декада з виховної роботи. У її рамках для здобувачів освіти 306 групи класний керівник Голуб Н.М. провела позакласний захід “Українська діаспора”. Мета заходу полягала у формуванні знань про “діаспору” та “міграцію”, вихованні громадянської життєвої позиції. Вислів: “Нашого цвіту — по всьому світу”, – передає всю глибину заходу, який дозволив учасникам ознайомитися з дивовижними долями українців за кордоном.
![](https://pvmpu.poltava.ua/wp-content/uploads/2024/02/image-21-1024x652.png)
![](https://pvmpu.poltava.ua/wp-content/uploads/2024/02/image-22-1024x707.png)