З 5 по 16 лютого в ДНЗ “ПВМПУ” проходить декада з виховної роботи. У її рамках 7 лютого здобувачі освіти 206 групи разом із класним керівником Самсоненко О.В. та бібліотекаркою Кондратенко Л.М. відвідали філію бібліотеки №6. Учасники заходу “Ой, Маснице, Маснице, яка ж ти мала…” згадали про етнографію та особливості Полтавського регіону. Метою заходу було поглибити їх уявлення про особливості життя українців, дізнатися більше про обряди та звичаї наших пращурів.
![](https://pvmpu.poltava.ua/wp-content/uploads/2024/02/image-768x1024.png)
![](https://pvmpu.poltava.ua/wp-content/uploads/2024/02/image-5-768x1024.png)
![](https://pvmpu.poltava.ua/wp-content/uploads/2024/02/image-6-768x1024.png)
![](https://pvmpu.poltava.ua/wp-content/uploads/2024/02/image-7-771x1024.png)