З 5 по 16 лютого в ДНЗ “ПВМПУ” проходить декада з виховної роботи.
З 5 по 16 лютого в ДНЗ “ПВМПУ” проходить декада з виховної роботи. У її рамках група 106 разом з класним керівником Селезньовою К.О. відвідали бібліотеку-філію №1 Центральної бібліотеки Полтавської МТГ. У ній відбувся цікавий виховний захід “Жіноча справа”. Здобувачі освіти дізналися, що 11 лютого світ відзначає Міжнародний день жінок і дівчат у науці. Його проголошено резолюцією Генеральної Асамблеї ООН задля досягнення повного й рівного доступу жінок і дівчат до науки, забезпечення гендерної рівності, розширення їх прав і можливостей.
![](https://pvmpu.poltava.ua/wp-content/uploads/2024/02/image-12-1024x576.png)
![](https://pvmpu.poltava.ua/wp-content/uploads/2024/02/image-14-577x1024.png)