«Щастя – це момент…»!
Саме ці слова головної героїні панночки, тієї самої Мусі, з імпресіоністичної новели Володимира Винниченка «Момент» лунали впродовж години спілкування між учнями 207 та 308 груп, яку провела 16 листопада викладачка Ладур Ю.Р. Учні мали змогу переглянути екранізацію твору, проаналізувати його. А найголовніше – поділитися, коли вони відчувають себе щасливими й візуалізувати свої мрії, «ті моменти», щоб вони обовʼязково здійснювалися!
А що для Вас означає бути щасливими?
![](https://pvmpu.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-4-917x1024.png)
![](https://pvmpu.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-5-678x1024.png)
![](https://pvmpu.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-6-933x1024.png)
![](https://pvmpu.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-7-1024x777.png)
![](https://pvmpu.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-8-1024x687.png)