З 5 по 16 лютого в ДНЗ “ПВМПУ” проходить декада з виховної роботи. 11.02.2024 by Людмила Беберина · Published 11.02.2024
У рамках проведення декади виховної роботи класним керівником 308 групи Ладур Ю.Р. було проведено годину спілкування «Правовий нігілізм серед молоді та шляхи його подолання». Було наголошено на тому, що небезпека сучасного правового нігілізму в Україні полягає в тому, що він деформує правосвідомість людини і це є особливо негативним для формування світогляду і правової культури молоді. Метою заходу було поглиблення знань щодо поняття правовий нігілізм та шляхів його подолання, підвищення розуміння соціальної значущості права, вивчення досвіду передових зарубіжних країн щодо формування правової культури та правосвідомості, особливо серед учнівської молоді. 25.02.2024 by Людмила Беберина · Published 25.02.2024
Класний керівник 204 групи М’ясоєд Я.М. у рамках декади з виховної роботи провела мінілекторій “Здоровий спосіб життя”. Його мета: розширення уявлення здобувачів освіти про здоровий спосіб життя, гарні та погані звички. Важливим фактором було розвинути вміння і навички дітей підтримувати здоров’я в тонусі. 25.02.2024 by Людмила Беберина · Published 25.02.2024