Продовжується декада методичної комісії з виховної роботи. У її рамках класний керівник 305 групи Заєць В.М. провела для здобувачів освіти позакласний захід «Ментальне здоровʼя під час війни». Війна має величезний вплив на наше суспільство, а особливо на моральний стан молодих хлопців. Треба постійно дбати про своє психологічне здоровʼя, щоб протистояти викликам війни. 11.02.2024 by Людмила Беберина · Published 11.02.2024
У рамках декади з виховної роботи класний керівник 304 групи Войтович В.І. провела захід «Позитивні емоції під час навчання». Його метою було ознайомити учнів зі світом позитивних емоцій, вчити керувати своїми емоціями, формувати бажання виявляти позитивні емоції. 25.02.2024 by Людмила Беберина · Published 25.02.2024
Інформаційні матеріали до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України 27.08.2023 by Людмила Беберина · Published 27.08.2023