1-2 червня 2021 р. в м. Київ проходив конкурс фахової майстерності з професії “Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування”.
Учасником від Полтавської області був учень нашого закладу Олександр Цілуйко (група 205), який отримав диплом учасника.
У конкурсі брали участь учні 22-х закладів професійної (професійно-технічної) освіти України. Півфінал конкурсу відбувся на базі Київського вищого професійного училища будівництва, а фінал – в межах фестивалю Install Fest Ukraine.
Півфінал конкурсу складався з теоретичної та практичної частини, а фінал – тільки з практичного. Завдання відповідали вимогам третього кваліфікаційного розряду з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування».
Конкурс проходив у межах проєкту “Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні”, що впроваджується за фінансової підтримки Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва, ТОВ “Геберіт Трейдинг” та виконується Швейцарською фундацією технічного співробітництва з розвитку “Свісконтакт” за підтримки Міністерства освіти і науки України з метою створення платформи для посилення співпраці між закладами професійної освіти та представниками бізнесу, популяризації робітничих професій, а також для виявлення талановитої учнівської молоді.
![](https://pvmpu.poltava.ua/wp-content/uploads/2021/07/ED7AF2CC-5810-4AFB-AC0A-73B4F176BA10-1024x1024.jpeg)
![](https://pvmpu.poltava.ua/wp-content/uploads/2021/07/DE42D72D-841B-4453-B10E-FCF8AD121E1F-1024x766.jpeg)
![](https://pvmpu.poltava.ua/wp-content/uploads/2021/07/D15F55D1-8CDD-45A6-86D4-ADE14EAE165C-576x1024.jpeg)
![](https://pvmpu.poltava.ua/wp-content/uploads/2021/07/6AD64176-0F09-43A0-8D1D-C754A5C07D7A-766x1024.jpeg)