17 січня 2020 року у ДНЗ «ПВМПУ» було проведено практичне тренування з евакуації у випадку виникнення пожеж чи НС техногенного й природного характеру.
![](https://pvmpu.poltava.ua/wp-content/uploads/2020/01/20200117_115704-1024x768.jpg)
Під час тренування відпрацьовувалися дії щодо евакуації з навчального корпусу після виникнення пожежі.
![](https://pvmpu.poltava.ua/wp-content/uploads/2020/01/IMG-c935c87b63102bf1b60798e6ce1e4f9d-V-979x1024.jpg)
![](https://pvmpu.poltava.ua/wp-content/uploads/2020/01/20200117_120001-1024x768.jpg)
Після сигналу оповіщення згідно з планом евакуації викладачі організували вихід учнів на подвір’я училища.
З учнями та викладачами училища було проведено тренування з правил використання вогнегасників. У ході тренування були використані вогнегасники для гасіння джерела займання.
![](https://pvmpu.poltava.ua/wp-content/uploads/2020/01/IMG-1e1bb73821bc3d2c50bc6781d2f133ac-V-768x1024.jpg)
![](https://pvmpu.poltava.ua/wp-content/uploads/2020/01/20200117_120001-1024x768.jpg)
![](https://pvmpu.poltava.ua/wp-content/uploads/2020/01/20200117_115740-1024x768.jpg)
![](https://pvmpu.poltava.ua/wp-content/uploads/2020/01/IMG-886ace49a5f97930fddb73a195ce2a90-V-1024x980.jpg)
Мета даного заходу – перевірка реальності реагування на пожежу, уміння евакуюватися з навчального закладу, відпрацювання схем евакуації з приміщень під час пожеж.