Виставка-презентація «Освіта 2017»
16.11.2017 року у виставковій залі міського будинку культури відбулась в рамках загальноміських заходів по профорієнтації молоді та популяризації навчальних закладів м. Полтави, виставка-презентація «Освіта 2017» під керівництвом Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Наше училище теж прийняло участь у презентації та навчального виховного процесу. Цей захід несе профорієнтаційний напрямок, де наші педагогічні працівники разом з учнями інформували про наші професії, їх важливість і переваги на ринку праці. Демонстрували на ноутбуці презентацію навчального закладу. Майстри виробничого навчання Бєлов Дмитро та Райський Микола разом з учнями демонстрували майстер-клас з професій «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування» і «Монтажник гіпсокартонних конструкцій». Випускники шкіл мали змогу прийняти участь в майстер-класі, а також отримали профорієнтаційний матеріал.
Жанна Омелич та Ольга Мороз під керівництвом Дашко Олени, показали на узагал номери художньої самодіяльності.
Педагогічний колектив та адміністрація училища запрошує випускників шкіл 9 та 11 класів на навчання до нашого навчального закладу.