Виховний захід до Дня визволення України від нацистських загарбників
25 жовтня в актовій залі училища відбувся виховний захід присвячений 73 річниці звільнення України від нацистських загарбників. Викладач історії Захаров Михайло Михайлович розказав учням про особливості нацистської окупаційної влади в Україні, зазначив які труднощі виникали під час звільнення України, як з боку ворога, так і з боку радянської влади. Особливу увагу учнів він звернув на внесок наших співвітчизників у перемогу над нацизмом в Європі та перемогу у Другій Світовій війні в цілому. Також викладач розповів про безсмертні подвиги героїв нашої країни, а особливу увагу звернув на те, який внесок зробили полтавчани в розгром ворога, про їх справжній патріотизм та любов до своєї Батьківщини.