Державні кваліфікаційні іспити для випускників розпочалися…
У ДНЗ “ПВМПУ” розпочалися Державні іспити. Так, 26 травня 2017 року Державна інспекція сільського господарства у Полтавській області провела атестацію учнів групи 306 нашого училища. Хлопці виконували спочатку тестові завдання з предметів “Правила дорожнього руху” та “Будова та експлуатація екскаваторів”, а потім виконували вправи на екскаваторі, зокрема керування транспортним засобом та виконання землерийних робіт та управління робочим обладнанням. Викладачі училища та предсавники Державної інспекції сільського господарства у Полтавській області були задоволені професійною підготовкою наших учнів. За результатами успішного складання іспитів 15 учнів одержали посвідчення «Машиніст екскаватора одноківшового (категорія «Д1») – 4 розряд. Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва (категорія «А1»).» Так тримати!!! Успіхів у наступних іспитах!
- іспит у ДНЗ ПВМПУ
- іспит у ДНЗ ПВМПУ
- іспит у ДНЗ ПВМПУ
- іспит у ДНЗ ПВМПУ
- іспит у ДНЗ ПВМПУ
- іспит у ДНЗ ПВМПУ