Новини бібліотеки

13 березня у філії бібліотеки 6 провели краєзнавчу годину “Полтава етнографічна”. У ній брали участь бібліотекар Кондратенко Л.М., майстер виробничого навчання Головко М.М., викладачі Самсоненко О.В. та Войтович В.І., а також здобувачі освіти нашого закладу.

07 лютого 2024 року в філії бібліотеки №6 відбувся захід “Ой, Маснице, Маснице, яка ж ти мала…”. Під час якого учні згадали про краєзнавство, етнографію та особливості Полтавського регіону, розглянули символіку святкування Стрітення та Масниці, обряд колодки у парубків. У ньому взяли участь бібліотекар Кондратенко Л.М., викладач Самсоненко О.В., майстер виробничого навчання Головко М.В., а також здобувачі освіти 206 групи.

26 січня 2024 року в Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара відбувся бібліотечний квест “Територія вибору”. У ньому взяли участь: бібліотекарка Лідія Кондратенко, учень 305 групи Владислав Муха та учениця 104 групи Варвара Молотковець.

В рамках Всеукраїнської інформаційно-просвітницької тематичної акції “Національний тиждень читання” в ДНЗ “ПВМПУ” були проведені цікаві та змістовні заходи.

Бібліотекар Кондратенко Л.М. створила тематичну виставку “Поети Полтавщини” та провела бібліографічний огляд літератури з цієї тематики для здобувачів освіти 206 групи.

“Талановита людина талановита у всьому… “

Ці слова, без сумніву, стосуються дивовижної особистості, обдарованого столяра, філософа, художника-початківця, без перебільшення, чудового поета – Сергія Познякова. Зустріч із ним відбувалась у нашому навчальному закладі. Учні із задоволенням спілкувались із нашим випускником, проявляли жвавий інтерес до його життя та творчості.

Здобувачі освіти 106 та 108 групи разом зі своїми керівниками зустрілись із поетесою Юлією Манойленко. Спілкування з поетесою – це завжди світла і радісна подія для всього колективу. З властивим їй оптимізмом і тонким гумором, Юлія знаходить потрібні слова для того, щоб достукатись до учнівських сердець, а її поезія вражає щирістю і глибиною думки, щоразу даруючи емоційне задоволення

Психолог Смілик Л.О. та бібліотекар Кондаренко Л.М.  для учнів 106 групи провели заняття “Поширеність вживання алкоголю та паління серед підлітків”.

Для учнів 106 групи був проведений бібліотечний урок “Свічка плакала в скорботі”. Захід підготували: бібліотекар Кондратенко Л.М., завідуюча бібліотекою філіалу 6 ЦБПМТГ Умова І.Г., викладач Селезньова К.О. та майстер виробничого навчання Сингаївський А.М. Мета проведення заходу – поглибити знання учнів про трагічні події 1932-1933, масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років. Показати, що це була цілеспрямована політика з метою ліквідації проявів українізації, позбавлення українців їх історичної пам’яті.

Для груп 106 та 208 був проведений бібліотечний квілт “Проблема поширеності паління та вживання алкоголю серед підлітків”. Захід підготувала та провела бібліотекар Кондратенко Л.М.

Для учнів 108 групи була проведена бесіда “Державні символи України крізь призму законодавства”. Її підготували: бібліотекар Кондратенко Л.М., завідуюча бібліотекою філіалу 6 ЦБПМТГ Умова І. Г., викладач Євсеєва Л.Г., майстер виробничого навчання Слобода Л.А. Метою було розширити знання учнів про Державні символи України та історію їх створення, сприяти формуванню національної свідомості.

Бібліотекар Кондратенко Л.М. провела для здобувачів освіти 111 групи бібліотечний урок «Історія виникнення книги». Його мета – розширити знання учнів про історію виникнення книги та розвиток книгодрукування в Україні.

У рамках проведення декади бібліотеки для 106 групи був проведений майстер-клас зі створення патріотичних оберегів і учнівських поробок для ЗСУ. Захід підготували: бібліотекар Кондратенко Л.М., викладач Селезньова К.О. та майстер виробничого навчання Сингаївський А.М. Він відбувся під гаслом “Вірю в майбутнє”.

Гра-вікторина “У світі цікавого”