Спорт

Безмежний і величний світ спорту… Світ, у якому гармонійно поєднуються краса і сила, мужність і витривалість, висока мрія і сила духу. Світ, здатний переконливо довести непереможність людини, невичерпність її можливостей і прагнень. Саме спорт покликаний протистояти вадам нашого суспільства, надати практично кожному прекрасну альтернативу бездумному, а то й шкідливому проводженню вільного часу. Тому в нашому навчальному закладі великого значення надають справі залучення молоді до занять фізкультурою і спортом.

На початку навчального року проходить декада, присвячена Дню фізичної культури в Україні, у якій беруть участь усі учні. Цікаво й різноманітно організовані заходи декади. Це – змагання з футболу, волейболу, легкої атлетики, гирьового спорту, гімнастики, настільного тенісу. За підсумками спартакіади відбувається комплектування спортивних секцій, до яких запрошуються як обдаровані учні, так і всі, хто бажає підтримувати себе в хорошій формі, корисно проводити вільний час.

В училищі працюють секції з футболу, волейболу, баскетболу, джиу-джитсу. Тому не дивно, що наше училище посідає високі місця на змаганнях і міського, і обласного, і всеукраїнського рівнів.

Переконані, що й надалі наших вихованців чекає перемога, і це стосується не лише спортивних змагань. Адже заняття спортом загартовують характер, допомагають боротися із життєвими труднощами, цінувати справжню дружбу і взаємопідтримку.