Гуртожиток

У розпорядженні ДНЗ «ПВМПУ»– гуртожиток на 420 учнів. Для їх навчання, дозвілля, проживання  створено всі необхідні умови.

Робота адміністрації та педагогічного колективу ПВМПУ направлена на створення задовільних умов для проживання учнів у гуртожитку.

Протягом останніх років у гуртожитку обладнано 4 кухні для приготування їжі, відремонтована побутова кімната на 4-му поверсі, введено в дію додатковий туалет, відремонтовано душові приміщення. У місцях загального користування, коридорах та кімнатах встановлено нові світильники, відремонтовано і обладнано кімнату відпочинку. За рахунок спонсорських внесків придбано покривала на всіх учнів, 2 телевізори, DVD). Гуртожиток училища підключений до всесвітньої мережі Internet. Кожного року проводиться косметичний ремонт кімнат, коридорів, місць загального користування.

Гуртожиток ПТУ №23За дотриманням санітарних норм проживання та техніку безпеки у гуртожитку слідкують учні під керівництвом
Ради гуртожитку. Щочетверга організовуються і проводяться санітарні дні, рейди-перевірки санітарного стану кімнат. Започатковано конкурс «Краща кімната гуртожитку». Переможці отримують матеріальні заохочення.

У гуртожитку діє пропускний режим. О 21.00 та о 21.30 проходять лінійки на 4-му та 2-му поверхах (відповідно), на яких вихователі підводять підсумок дня, інформують учнів про плани роботи, контролюється наявність учнів у гуртожитку.

Робота вихователів гуртожитку спрямована на створення максимально сприятливих умов для реалізації кожної особистості. Тому, організовуючи відпочинок дітей, які проживають у гуртожитку, колектив вихователів акцентує увагу на таких видах і формах їх діяльності, які сприяють самоствердженню особистості, формують її світогляд, допомагають здружити учнівський колектив.

Традиційною стала розважально-інтелектуальна гра «Щасливий випадок» з професійною спрямованістю.

В гуртожитку створені умови для проведення самопідготовки, працює бібліотека.

Налагоджений зв’язок з батьками учнів, які схильні до порушень режиму та правил проживання в гуртожитку. Під керівництвом вихователів працює Рада гуртожитку та Рада профілактики правопорушень.