Виховна робота

ПВМПУВиховання – багатогранний і складний процес,  який передбачає формування в учня  єдиної системи цінностей і соціальних компетенцій. Тому виховний процес у ПВМПУ спрямований на прищеплення молодому поколінню загальнолюдських цінностей, правової, екологічної культури, естетичних смаків та ідеалів, виховання національної самосвідомості, почуття патріотизму. Ці риси покликані сформувати виховні позакласні заходи, що відбуваються в училищі.

 

ПВМПУЗначна виховна робота проводиться   в гуртожитку училища. Тут працюють досвідчені вихователі, які організовують для учнів цікаве  і змістовне дозвілля. Учні беруть участь у вечорах знайомств та днях іменинника, новорічних святах і спортивних змаганнях. Для підлітків готують лекції, проводять екскурсії та  дискотеки.

Важливу роль у навчально-виховному процесі відіграють позакласні заходи, літературно-тематичні виставки, культурно-просвітницька робота, яка здійснюється бібліотекою.

Музично обдаровані учні мають можливість реалізувати свої здібності в духовому оркестрі училища. Весело проходять свята Нового року, відзначається День училища, відбуваються конкурси    художньої самодіяльності, виставки стінних газет і плакатів.

Наш навчальний заклад покликаний стати тим місцем для особистості учня і педагога, де буде духовно збагачуватись кожен учасник навчально- виховного процесу.