Адміністрація

Горященко А.М.

Час не стоїть на місці. Разом з ним змінюються вимоги до освіти, з’являються нові стандарти навчання, сучасне обладнання. І для того, щоб все це працювало, необхідний керівник, який чітко розуміє завдання, поставлене перед ним, який здатний вивести навчальний заклад на більш високий рівень. І таким керівником є Горященко Андрій Миколайович, який очолює ПВМПУ з
2016 року.

 

Заступник директора з навчально-виробничої роботи Тягнирядно Леся Леонідівна

 

пвмпу

Кондратенко І.І.

Свій трудовий шлях у ДНЗ «ПВМПУ» (раніше ПТУ №23) майстром виробничого навчання почав заступник директора з НВихР Кондратенко Іван Іванович, який свого часу закінчив наше училище.

 

 

 

Кісіль Л.І.

Старший майстер Кісіль Любов Іванівна своєю наполегливою працею та професіоналізмом швидко завоювала авторитет серед викладачів, майстрів виробничого навчання та учнів. ЇЇ діяльність є дуже різнобічною і відповідальною, вимагає великих знань, педагогічного досвіду, професійної майстерності і високої загальної культури. Зараз Любов Іванівна виконує обов’язки заступника директора з НВР.

 

Методист училища Беберіна Людмила Миколаївна спрямовує свою діяльність на організацію заходів щодо підвищення майстерності педагогічних працівників — проведення проблемних семінарів, педагогічних читань, консультацій,   організація   виставок   нової методичної літератури та багато іншого.